Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése?

Windows 7 telepítése?

Figyelt kérdés

Szevasztok!

A régi gépemre szeretnék édesanyámnak tenni egy Win7-et

de ugye van rajta egy Windows Vista ami jó csak nagyon lassú már és csak a C: partíció van a gépen semmi más!

És az lenne a kérdésem hogy a gépen csinálhatok egy külön partíciót amin rajta van a Win7 pl.: D:\ meghajtó vagy én nem tudom ez megoldható?? mert láttam pár haveromnál hogy nekik is így van amikor indítják a gépet tudnak választani az operációs rendszerek között ami fel van téve. Csak azért szeretném rajtahagyni a Vistát is ha nem sikerül a telepítés pl és törli a vista fájlokat akkor megb*szhatom. Ezt meglehet oldani hogy külön partícióra de a vista is meglegyen?



2015. júl. 31. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Külön partíciót akkor érdemes csinálni amikor tök üres a merevlemez, ha már egy teleírott vinyóra akarsz utólag új partíciót csinálni az nemcsak 1 évig tart, hanem még szar is lesz.
2015. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előttem szólónak igaza van mert a vinyón a második partíció amit utólag hoztál létre az össze vissza lesz a vinyón és nagyon nagy lesz az elérési idő ergo sokáig fog tölteni a rendszer.
2015. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
Nincs véletlen külső vinyód vagy egy legalább 32 GB-os pendrive-od amire rendszermentést csinálhatnál és legrosszabb esetben azt helyreállítod. Amúgy meg ha rossz a régi rendszer, akkor nem kell erőltetni. Ha neked nem sikerül a frissítés, majd más úgyis megcsinálja. Szóval csak a fontos dolgokat kell lementeni.
2015. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!