Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elromlott a Google Chrome?

Elromlott a Google Chrome?

Figyelt kérdés

Éveken át kifogástalanul működött, de néhány hete teljesen használhatatlan.

Rendszeresen lefagy, van hogy órákig nem lehet rajta semmi megnyitni, az adblock ellenére rendszeresek a pop up ablakok és megjelent az Ads by Lyrics is, bár az más böngészőkben is előfordul.

Meg lehet valahogy ezt oldani?



2015. júl. 31. 15:14
 1/3 Szamosii válasza:
Szerintem vidd a géped egy vírus irtásra az mindent megold. Nem tudom, hogy van-e rajta valami ami blockolja ezeket, de vannak oldalak amik annyira lefagyaszthatják a géped, hogy a Norton sem tesz semit ellene. Amúgy nekem is volt ilyen problémám, de én elvittem leirtatni.
2015. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Virágh Attila ***** válasza:

ingyenes megoldás, ha működik, és nem túl nagy a gond


avast free letöltés-> böngésző takarító mód (mindent ki lehet törölni a chrome-ból ami nem kell)

illetve teljes rendszeres víruskeresés


fizetős vagy kalózkodós módszer

ashampoo win optimizerrel tisztítás, vagy ccleaner alkalmazások fülén a chrome-minden ikonját pipálni, s megtisztítja becsülettel->mentett jelszavak, űrlapelőzmények is törlődnek ha be vannak pipálva!

2015. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött be a tipp, de azért köszönöm.
2015. aug. 3. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!