Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincsen wi-fi a Windows...

Miért nincsen wi-fi a Windows 10 frissítés után?

Figyelt kérdés
Tegnap telepítettem fel ezt az új frissítést. Másfél napig semmi problémája nem volt. Be volt regisztrálva, minden működött. Egyik pillanatban megszűnt létezni a wi-fi. A router rendben van, szórja a jelet. Ám a jelet nem akarja fogni a gép. Az ethernetet sem. Mi tévő legyek? Amikor be akarom kapcsolni, vagy hozzányúlni bármilyen beállításhoz, akkor lefagy teljesen a gép. És újra kell indítanom a hosszú gombnyomásos módszerrel. Ha nem bántom a wi-fit, akkor használhatóak az offline dolgok. Valaki tud segíteni gyorsan? Előre is köszönöm.

#hiba #Windows 10 #wi-fi hiba
2015. aug. 1. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Töröld ki eszközkezelőből a drivert, engedd, hogy újat szedjen le magának. Ha nem teszi, eltávolítás után tedd fel a gyártó hivatalos oldalán lévőt.(ha nincs meg a telepítő, másik gépről húzd át)


Amúgy router újra volt már indítva?

2015. aug. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, a router újra volt indítva.

Bér a gond még mindig fent áll. Ha bármit módosítani akarok, akkor a gép lefagy teljesen. Így semmit sem tudok az internetes frissítésen kívül csinálni.

Sajnos erre még nem találtam megoldást. De ha ez nem szűnik meg, akkor nem fogok tudni a driverhez nyúlni.

2015. aug. 1. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg csökkentett módból, hátha valami előző driver zavar be.
2015. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Uhh... tényleg. A csökkentett módot el is felejtettem.


Viszont nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél. Most már újra van wi-fi kapcsolatom. És jobb, mint valaha! :D

2015. aug. 1. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!