Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire éri meg Windows...

Mennyire éri meg Windows 10-et telepíteni játék szempontjából?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 17:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Menyire fut jobban mint windows 7-en?
2015. aug. 1. 17:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelen pillanatban semmi különbséget nem tapasztalsz. Esetleg ha nvidia kártyád van, akkor, mert borzalmasak és instabilak a w01-es drivereik (e pillanatban).


Pár év múlva DX12-es játékok miatt lehet érdekes, bár ez sem biztos, hogy hiszen az összes ismert jövőbeli DX12-es játékmotor tervezi a Vulkan támogatását is, és az futni fog minden oprendszeren.

2015. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Elöző válaszoló:


Borzalmasak és instabilak? Hol? Olyan simán fut minden 60 FPS-el, hogy jó nézni! A gépem a crashet még hírből sem ismeri.


Kérdező:


Igazából nekem minden *legális* játék jól működött, egy crackelt játék nem indult el, de ez szerintem elég jó arány! A gyorsabb bootal és működőképességgel szerintem baromira megéri.

2015. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Borzalmasak és instabilak? Hol? Olyan simán fut minden 60 FPS-el, hogy jó nézni! A gépem a crashet még hírből sem ismeri. "


Mázlista vagy. Nekem nincs személyes tapasztalatom, mivel nincs nvidia kártyám, de nézz fel a Steam fórumra, több százan panaszkodnak erre. Szó szerint ezzel van teleszemetelve az összes fő fórum szekció.

2015. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!