Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-nél ha nincs a...

Windows 10-nél ha nincs a gépbe dugva a lan kábel miért kékhalálozik?

Figyelt kérdés
Ha van be van dugva a lan kábel és van net akkor nincs gond rendesen megy a gép, de ha nincs bedugva vagy nincs net akkor kékhalálozik ˇWhea uncorrectable error,,. Ezt írja ki. Mitől van ez?

2015. aug. 1. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy frissítene valamit a szutyok amit offline nem tud. Ne húzd ki a kábelt és akkor nem lesz gond.
2015. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Mert internetfüggő lett a géped. A kék képernyő meg elvonási tünet. :D


Amúgy nincs tőle mit várni. Szarabb állapotba adták ki a 10 -et, mint annó a Vista -t.

Még most jelent meg, de egy hónap múlva már javítócsomag lesz hozzá Service Release 1 néven, ami több mint 1 GB lesz. Ez mindent elmond a Windows 10 -ről.

Talán azt a problémát is orvosolni fogja, ami neked van.

2015. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kszk2 ***** válasza:

Neked legalább van net ha bedugod a lan kábelt. Nekem fél óra mire behozza az adaptert, és mivel nincs hozzá win 10-es driver nem tudom frissíteni :P


Egy összefoglaló kép a windows 10-ről:

[link]

2015. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Egy lan kábelnek semmi köze nincs a kékhalálhoz. :D

Csak megakadályozod,hogy frissíteni tudd a rendszert.

2015. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AceHardlightHUN ***** válasza:

nekem csak azzal volt baj hogy a Need For Speed MOSTWANTED ->2005<- akadt win10-en de kiderült hogy a gépnek az ÖSSZES drivere nem kompatibilis win10-zel tehát a gyártóknak kellett írni h légyszíves...

Szerintem próbálj drivereket fríssítgetni. Nekem most tökéletesen működik

2015. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!