Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 telepítési hiba...

Windows 8.1 telepítési hiba (lent)?

Figyelt kérdés
32 bites Windowst használok.Rá akartam telepíteni a Windows 8.1-et pendrive-ról.Ugye letöltöttem gépre egy ISO fájlt és ráraktam pendrive-ra, újraindítottam a gépet és nyomkodtam a TAB-ot hogy megnyissa nekem a BOOT menüt.De a BOOT menüben nem található az a pendrive-ot...Ilyenkor mit tegyek?

2015. aug. 1. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Lépj be rendesen a BIOS-ba és ott próbáld meg átállítani.
2015. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy rendesen?
2015. aug. 1. 23:54
 3/10 anonim válasza:

1 Milyen alaplapod van ?

2 Delete gombal be mész a BIOS-ba és a boot menüben be állítod azt hogy a pendrive legyen az első . De én DVD-ről szoktam telepíteni mivel minden alaplat tudja ezt a funkciót és így egy szerűbb is !! :)

2015. aug. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 P.O.C. ***** válasza:
Az is kérdés hogy raktad a pen drive -re, milyen programmal? Ha csak úgy simán felmásoltad rá az iso -t vagy a telepítő fájlokat úgy nem lesz jó.
2015. aug. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ki ke rá rendesen írnod pl: Rufus programmal, vagy ha uefis telepítőt szeretnél, akkor csak formázd a pendrive-ot fat32-re nyissd meg, vagy csomagold ki a képfájlt pl.: winrarral és csak húzd át a fájlokat a Pendrive-ra, de Rufusal is megcsinálhatod az uefis telepítót a képfájlt betallózod beállítod fellül, hogy GPT partíció uefis rendszerekhez a formázás Fat32 és indíthatod a programot
2015. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Windows USB/DVD Íróval raktam rá.Addig jutottam el hogy behozza a Windows 8 logo-nát...Utána nem csinál semmit.
2015. aug. 2. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy csináld, ahogy fölötted írtam.
2015. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A BOOT-on belul ramegyek hogy removanle drivers, es azt irja ki hogy Floppy Disks...De a pendrive-ot nem talalom sehol
2015. aug. 2. 10:13
 9/10 anonim ***** válasza:
A biosban látod a boot menün belül a pendrive-ot, ha igen az rakd elsődlegesre.
2015. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig úgy mennie kéne. Próbáld meg letölteni újra az iso-t, esetleg egy másik forrásból, hátha sérült volt.
2015. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!