Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptopra nem tudom telepíteni...

Laptopra nem tudom telepíteni a win7-et mert nem engedi, de miért? "A telepítő nem tudott új rendszer particiót létrehozni vagy egy meglevőt keresni. További információt a telepítő naplófájlaiban talál".

Figyelt kérdés

Toshiba laptopom van és win7-el ment idáig.Újra akartam telepíteni.Partíció kiválasztása, formázás, tovább és kiírja: "A telepítő nem tudott új rendszer particiót létrehozni vagy egy meglevőt keresni. További információt a telepítő naplófájlaiban talál".

Töröltem a partíciót és újat hoztam létre, de ugyan az.

Erről a telepítő lemezről telepítettem fel a win7-et kb egy éve és most nem sikerül.Hogyan lehetne újratelepíteni?

Segítséget kérek!

Előre is köszönöm!



2015. aug. 1. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
csak szimplán töröld az összes partíciót,és hagyd "unallocated space"-nek.nekem ez segített anno
2015. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy két partíció van és az egyiket nem szeretném törölni mert fontos dolgok vannak rajta.
2015. aug. 2. 06:34
 3/3 A kérdező kommentje:

Kivettem a winchestert a laptopból, egy kölcsön kapott rack segítségével egy másik gépre lemásoltam róla a fontos dolgokat, majd visszatéve úgy csináltam ahogy írtad és sikerült!

Köszi!

2015. aug. 8. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!