Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom frissíteni a...

Miért nem tudom frissíteni a windowsom 10-re?

Figyelt kérdés
Intel G2020-as 2.9 procim van. Az alaplapom-on windows 8.1 támogatás logo van, és a poén az, hogy még azt sem tudtam feltenni a proci miatt! Egyáltalán lesz még frissítése a win7-nek, vagy akkor váltsak át ezzel a konfig-al linuxra?

#Windows 10 #windows processzor támogatás
2015. aug. 2. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért mit ír ki, ha frissíteni szeretnéd?
2015. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

linuxra csak akkor válts,ha le tudsz mondai az EA és ubisoft játékairól.

javaslom,szerezz be egy jobb processzort,használtan már elég jó áron lehet venni.

2015. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hova kapkodsz, nem ég a ház. A Win7 2020-ig lesz támogatott. A frissítést meg ne erőltesd, sok baj van vele, ha 10-es kell, csinálj tiszta telepítést.
2015. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, igen tiszta telepítéssel csináld, ne akarj ráfrissíteni, mert abból csak a gond van.
2015. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem támogatott proceszort ír ki.. azért mert két magos még nem xar proci..a win 10nek sztem simán mennie kellene
2015. aug. 2. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!