Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GRUB miért nem indítja el az...

GRUB miért nem indítja el az oprendszert?

Figyelt kérdés

Windows 7-et kétszer indította el, és utánna szaggatott vonalak lettek a grubban, ha a windows indítását választottam. Miért van ez? Mit lehet vele tenni?

Egyébként meg próbáltam helyreállítani a grubot de az nem segített.


2015. aug. 2. 09:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ubuntu az elindul, de egy idő után a win 7 nem :(
2015. aug. 2. 10:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Szaggatott vonalak lettek a GRUB-ban???


Telepíts fel egy másik Linuxot, az Ubuntut már annyira sztárolják, hogy sajnos egyre fosabb lett... :-)

2015. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Ez a gyári ubuntu, ami előre volt telepítve a gépre. Még csak frissítve sem lett...

Hát, így ferdén mentek a csíkok, és ekkora volt, mint ez a három jel együtt : ---

De csak akkor ha a windows indítására mentem.

Ja, és a csíkok színesek voltak, és itt hosszan kellett a bekapcs gombot nyomnom hogy akkor az ubuntut használni tudjam.

Egyébként Ubuntu 14.04.01 LTS vagy 14.04.02 LTS

És ugye mondták nekem, hogy a gyári rendszert azt fent kell hagyni, nem szabad letörölni, mert akkor szervizelés esetén (garanciás) szoftver miatt problémák léphetnek fel O_O

És van valamilyen hasonló kinézetű, aminek van szoftverközpontja, és Dash jobb oldalt?

Köszi! :)

2015. aug. 2. 11:45
 4/4 A kérdező kommentje:

Most megint ezt csinálja... Eskü mást rakok fel (Linuxból)

Foxok a gaanciára

2015. aug. 2. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!