Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kerül pénzbe az iMovie...

Miért kerül pénzbe az iMovie az Apple storeban ha az az Apple saját alkalmazása? iPadon ingyenes de az iPhonomon nem. Hogyan tudnám ingyen letölteni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert az Apple kb. erről szól! :-)
2015. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam ingyenes telon is :D

Én ipad on valamikor leszedtem aztán iphone rol meg csak a többi letöltött közül lehuztam.

2015. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom nalad miert fizetos. Most neztem meg az iTunesba nekem le van toltve csak a telora nincs raszinkronizalva. Sose fizettem erte.


(off En a telon a Splice-t hasznalom.)

2015. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig van egy olyan opció is hogy az összes Apple alkalmazást letölti, de nekem még olyat sem lehet, sőt kb a 3/4-e fizetős
2015. aug. 4. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes :D
2015. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régen vettél új cuccot tőlük, azért fizetős.


Nem vicc, 2013 szeptember óta úgy csinálják, hogy ha veszel egy Mac-et, vagy iPhone-t, iPad-et, vagy iPod Touch-t, akkor az eszköz aktiválásakor ingyenessé válnak az Apple szoftverek, természetesen ilyenkor a régebbi eszközökre is azonnal letölthető.

2015. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!