Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnák anime sorozatoka...

Hogyan tudnák anime sorozatokat DVD-re írni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy az .mkv-t milyen programmal milyen formátumba kéne tennem. Hogyan, milyen programmal tudom a feliratot a videóba égetni előbb. És milyen programot javasoltok az íráshoz?

2015. aug. 2. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen formátumot tudsz lejátszani a playeren?
2015. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én olyan programot ismerek, ami film dvd-ként írja ki (vagy nem tudom hogy kell ez mondani) szóval 1 dvd-re olyan 8 rész anime fér rá, vagyis annyi perc amennyi a dvd-re is rá van írva.


A program neve convert x to dvd , én már egy ideje nem használom, szóval biztos van egy csomó újítása, de nagyon jó kis program. Úgy emlékszem az újabb verziója mkv-t is írt ki.


De ha mégsem és csak az mkv a baj, akkor konvertáld át avi-ra (ppl: format factory)

2015. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A régebbi CVX is viszi az mkv-t. Használhatod a ConvertX-et, hozzáadod a filmeket, ott lesz lehetőség a feliratok importálására külön-külön. Utána kapsz egy DVD-Video-t menüvel, választhatod melyiket akarod indítani.


Előbb a feliratot mkv-ba? Mkvtoolnix, csak hozzáadod és "mux"....már bele is tette a remélhetőleg jó feliratot...

2015. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!