Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AC Unity minimum gépigény?!

AC Unity minimum gépigény?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon szeretem az ac sorozatot de még nem volt alkalmam kipróbálni a unity-t ezért szeretném megvásárolni de nem tudom hogy futna e legalább közepes vagy minimum beállítások mellett..tényleg igaz az a gépigény ami írva van rá vagy csak felfújják?? mert ha igaz nagyon szomoró leszek hogy nem próbálhatom ki...volt már akinek elfutott gyengébb géppel is mint az említett minimum gépigények? gépem: 4mag 2Ghz de nem tudom hogy lehet e húzni ,AMD Radeon HD 8500 ,4 GB ram.

2015. aug. 3. 08:57
 1/7 Trevor. ***** válasza:
Töltsd le (ncore, thepiratebay) és ha jól fut és megtetszik, akkor vedd meg.
2015. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Laptop, ugye? A videókártya teljesítményéről nem tudok sokat, a Unity-nek nagyon magas a gépigénye.

Ettől függetlenül fut rosszabbon is. Javaslom, hogy elsősorban töltsd le torrentről, nézd meg hogy működik e, és ha igen, utána vedd meg. Felesleges pénzt kiadni olyan játékért ami nem fut.

2015. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

4mag 2ghz - semmit nem mond, pontos típus?


Nem valószínű, nálam fx8300, gtx660, 16gb ram mellett random időközönként kegyetlenül beszaggatott, akkor működött csak normálisan, ha kb mindent teljesen minimumra raktam, de úgy meg botrányosan nézett ki.

2015. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen laptop.

4mag

tipus:AMD A8 6410 APU With AMD Radeon R5 Graphics

2015. aug. 3. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos édeskevés, annak a játéknak horribilis gépigénye van. Ennél 3x erősebb kártya low grafikán alig tudott 15-20 FPS-t kiszenvedni.
2015. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:( egyébként azóta már leszedtem megnézni milyen de szaggat még lowon is
2015. aug. 8. 09:30
 7/7 Trevor. ***** válasza:
Patch-eket felraktad?
2015. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!