Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A chrome. Exe miért fut...

A chrome. Exe miért fut egyszerre többször?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ilyen a Chrome, hogy minden ablak, minden fül egfy külön folyamat, na de amikor egyetlen egy fül van megnyitva és HAT! darab chrome.exe fut, az szerintem nem normális dolog. Ez a probléma kábé egy hete jelentkezett nálam, azóta drasztikusan csökkent a net sebességem, egy youtube-os videót is negyedóráig bufferel, egyszerűen nagyon kényelmetlen netezni.


Mit lehetne tenni ez ellen? Bekaphattam valami vírust? Vagy valami elállítódott?


Köszönöm szépen a segítséget!


2015. aug. 3. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A bővítmények miatt.
2015. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez már pár éve így van.. minden szolgáltatás, bővítmény lópikulára indít egy külön folyamatot. Ha kilépsz a chrome-ból alapértelmezésben még tovább is fut a háttérben. Én már rég nem használom.. :D
2015. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen a belső oldalon meg lehet nézni melyik folyamat miért felelős: chrome://memory-redirect/
2015. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!