Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meglehet oldani hogy elfusson...

Meglehet oldani hogy elfusson akadás mentesen a Counter-Strike : Global Offensive?

Figyelt kérdés

Tehát ez lenne a laptopom alap configja: [link]

Korábban már próbáltam játszani de, mivel akadozott ezért élvezhetetlen volt a játék.



2015. aug. 3. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy eleve gyenge gépre minek raksz ultimate-et? Amúgy nem tehetsz semmit, ha 800x600-ban lowon nem fut jól, akkor ez ennyit tud. Esetleg config fájlból le lehet butítani, mint ahogy a korábbiakat, de kérdés, hogy van-e értelme kb. Mario szintre levinni azért, hogy játszhatóBB legyen.
2015. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minden háttérfolyamatot kilősz ami nem kell, leveszel mindent full low-ra és alacsony felbontásra. Ha így se megy, ez van. Esetleg xp-t raksz alá. De itt volt a nyár, diákmunkába össze tudtál volna kaparni egy jobb gépre.
2015. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Teljesen igazad van! De bele sem gondoltam, hogy az ultimate lassíthatja is a laptopom. Még anno az rakta rá aki "megszerelte" a laptopom.

-

#2 Már tervben van egy új vas. A pénz igazából meg van rá csak majd még el kell intéznem ezt-azt. De gondoltam, hogy odáig miért ne lehetne megpróbálni. :) Hát akkor próba szerencse.


Köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 3. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!