Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vallaki megoldást arra hogy...

Fritz János kérdése:

Vallaki megoldást arra hogy lelet lock olva az steam accountom és igy nem tudok vásárolni?

Figyelt kérdés
se haverokal beszélni pedig én nem lock oltam tudom bizonyitani hogy az enyim de azt irja hogy menyek fell a steam support ra és irjak nekik jó registráltam azt irja hogy küldenek egy hitelesitö emailt de nem küldenek semmit és igy nem tudom feloldani a zárt mit csináljak?

2015. aug. 3. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

várj a hitelesítő e-mailre/ email spam levelek, vagy egyéb mappába is berakhatta.


Ezen kívül mást nem tudsz tenni, vagy kérsz egy új hitelesítő emailt

2015. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez a gond hogy oda se jött semmi etszerüen nem tudom mit csináljak kb 30ezert költötem már ár és igy elbukni azért mertt nem tudnak küldeni egy emailt amivel vissza igazolom nekik
2015. aug. 3. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!