Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 576-on vagy MediaMarktban...

576-on vagy MediaMarktban vegyem meg a játékaim?

Figyelt kérdés

Assassin's Creed Revelation meg a Brotherhood.

Valaki játszott már velük mi a véleménye erről a két részről?

MediaMarktban is van, meg 576 on is ugyanabban az árban vannak itt is ott is, mediamarkton annyi különbség hogyy 500ft a posta. De viszont 576on eredetibb kiadásnak tűnnek a game-k.

DLC-s kiadást szerettem volna igazából, a Revelationsból de sajna nemtaláltam neten :(


Kérlek leírnátok véleményeteket, kérlek? Minnél hamarabb szeretnék venni game-t és ezért


2015. aug. 3. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért nem elektronikus példányt veszel? Nincs gond a patchekkel és sokszor olcsóbb is, mint a hagyományos bolt.

G.

2015. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is digitálisan vedd
2015. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a Steam-et se Origin-t!

Ritkán veszek valamit PC-hez, de ha mégis akkor szeretem ha van kézzel fogható nyoma annak, magyarul kézzel fogható amire megy a pénzem. Amugy sincsem bankkártyám, feltöltökártyát is meg rendelni tudnék csak.

Ígyis remélem ezek nem steamesek lesznek, hogy felrakom lemezről de steam kell hozzá.

2015. aug. 3. 15:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Szart nem ér már a lemezes kiadás. Azt is aktiválnod kell Uplay-en, így pedig talán annyival leszel előrébb, hogy ha lassú a neted, gyorsabb telepíteni, mint letölteni.


Én már csak konzoljátékot és gyűjtői kiadást veszek dobozosan. A gyűjtői egyértelmű, a konzolost meg el tudom adni, ha már nem akarok vele játszani, mert a PC-ssel ellentétben nincs felhasználói fiókhoz kötve.

2015. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek is úgy mennek, hogy kapsz egy kulcsot, és írd be steamen. Értelmetlen fizikai példányban megvenni. G2A-ról elég olcsón lehet kulcsot venni.
2015. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hátsz a netsebességgel nincsbaj 20mega. G2A-n még nemvásároltam, nemtudom milyen. Utánvéttel vagy futárral házhoz szállítva lehet fizetni?
2015. aug. 3. 15:53
 7/9 A kérdező kommentje:
* 15-20 euro Steamen?? 4.500 -500ft, az igen. Lemezes meg 2000Ft, és legalább dobozos.
2015. aug. 3. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Megmondanád most melyik játékról beszélsz? Setamen vásárokon pár forintért lehet játékot szerezni. 500 forintért vettem a portal 2-t a just cause 2 800 forint volt, sanctum 2 300 forint, stb.
2015. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Assasins Creed Revelations vagy Brotherhood.


De nincs bankártyám nemtok steamen vásárolni -_-

2015. aug. 19. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!