Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mappatörlés CMD-vel?

Mappatörlés CMD-vel?

Figyelt kérdés
következő a felállás .. feltelepitettem egy programot,, és valami feltett még 8-10 programot a gépemre,, ezek egy részét nem lehet törölni mert vagy az uninstaller omlik össze, vagy kitörli és rögtön vissza is telepiti magát,, és a böngészöt telib4ssza minden mindenféle felesleges szutyokkal amiket szintén nem lehet törölni és vissza fogja a gépet,, valahogy nagy nehezen sikerült párat likvidálni, de nem teljesen mert a C: meghajtón ott van a törölt programok mappája,és mindig arz irja a gép hogy nem lehet törölni mert használatban van, ha a programotletöröltem akkor mi használja a mappáját?,, mér van ez vagy hogy van .. és hogy tudom azokat a megmaradt mappákar törölni?

2015. aug. 5. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra az oprendszert és máskor figyelj oda, hogy mit telepítesz.
2015. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
odafigyelek rá ,, de tudni szeretném mi csinálja vagy csinálhatja,vagy hogy csinálja?
2015. aug. 5. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!