Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az új Windosw 10 segítségével...

Az új Windosw 10 segítségével elméletileg játszhatunk Xbox One-os játékokkal PC-n. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Ha igaz, akkor ez, hogy működik? Kell hozzá az Xbox One is, vagy csak elég a játék és a windows 10-el rendelkező PC?

2015. aug. 5. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Egy szó nem igaz az egészből.
2015. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]

Tekerj lentebb és ott van, csak nem teljesen egyértelmű számomra

2015. aug. 5. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit hallottam, hogy streamelni lehet azaz kell hozzá Xbox One és azon fut a játék, de a képet átküldheti a gépre és átadja az irányítást is. A játék a konzolon fut!
2015. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A "sugározd át PC-re" nem egyenlő a PC-n játszással. Még mindig kell egy Xbox One, amin fut a játék. Itt a PC csak egy drága monitor.

G.

2015. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így tudom.
2015. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 5. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Érthetően le is van írva...a stream helyett magyarul átsugárzást mondanak azaz az Xbox átsugározhatja a képet bármilyen windows 10 rendszerre az otthoni hálózat hatáskörén belül.


"Sugározd át Xbox One-játékaidat otthon egy Windows 10 rendszert futtató számítógépre!


Otthonodban több helyen is játszhatsz Xbox One-játékaiddal, akár egy Windows 10 rendszerű asztali számítógépen, laptopon vagy táblagépen is. Egy Xbox-vezérlővel és egy laptoppal felszerelkezve Xbox-játékgyűjteményed bármely képernyőn élvezheted, azaz például a hálószobában, a konyhában vagy a Wi-Fi hálózat hatótávolságán belül bárhol máshol is játszhatsz a Halóval."

2015. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezek csak xbox one-al működnek? mármint a pc-re vetítés.
2015. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mindennel amine w10 van. Telo,tablet,gép
2015. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!