Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissítsek-e Windows 10-re?

Kyrie kérdése:

Frissítsek-e Windows 10-re?

Figyelt kérdés
Eredeti Windows 7-esem van, és miután megjelent a 10, egy évig ugyebár ingyenesen frissíthetem az új verzióra az op. rendszert. Viszont mi van akkor, ha frissítem, de mégsem válik be, vagy csak nem tetszik? Vissza tudom állítani a Windows 7-et, vagy végleg elúszott? Illetve ha be is jön a 10, ha esetlegesen újra kell telepítenem valami ok folytán, megtehetem, vagy arra már nincs lehetőség, vegyem meg? Vagy esetleg a frissítésnél adnak serialt? A Win7 elég jól bevált, de szeretném kipróbálni az újat. Apropó, a Win7-nek doboza nincs, laptopra telepítve vettem, serial viszont megvan.

2015. aug. 6. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megunod, akkor előveszed a CD-t, és újra visszarakod a Win 7-et. Sőt, van egy külön gomb Windows 10-ben, amivel visszarakja az előző rendszered (1 hónapig azt hiszem). De az 1 hónap után is vissza tudod rakni az előző rendszered a Windows.old mappával.
2015. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj.Mert még van benne hiba bőven.
2015. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszadónak írnám, hogy ahogy az a kérdésben is szerepel, nincs lemezem, laptopra telepítve vettem, viszont a serial megvan a laptop alján. Második válaszolónak: igen, én is szeretnék várni még vele, de ha már lehet, majd idővel kipróbálnám. Csak ha mégsem tetszik (nem feltétlen bugok miatt), akkor hogyan tudnám visszaállítani a 7-et? Illetve később, ha újra kell telepíteni (mármint a 10-et), az hogyan lehetséges? Erre szeretnék választ kapni. :) Köszönöm a választ mindkettőtöknek
2015. aug. 6. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj bisztonsági mentést.Nézz utána hogy van-e Windows 10 driver.
2015. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!