Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Ultimate 64 Bit van...

Windows 7 Ultimate 64 Bit van gépemen, jelezte a gép, hogy frissithetek Windows 10-re? Éredemes frisísetenem? Vagy tisztatelepítást csináljak és ugy rakjam fel 10-et? Melyik verziót érdemes feltenni?

Figyelt kérdés
A Windows 10 tényleg ennyi bugos még ? Vagy inkább várjak mág pár hónapot frissitéssel.

2015. aug. 6. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá mód a tiszta telepítés mindig jobb, a frissítés lassú és megbízhatatlan is.
2015. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tiszta telepítéshez mikell ? Ez jó ? [link]
2015. aug. 6. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én fél órája kérdeztem ezt, és azt mondták, inkább ne. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..

2015. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a frissítést választottam, csak én nem akartam megtartani semmit. Nekem így semmi hiba nem jelentkezett.
2015. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod frissítéssel, 1 hónapig megőrzi a régi windowst és bármikor visszaállhatsz. Verziót viszont nem válthatsz így, csak friss telepítéssel. Ultimate esetén a Prot fogod kapni.
2015. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!