Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el az Assassin...

Miért nem indul el az Assassin's Creed 3?

Figyelt kérdés
Megvettem az AC3 mat feltelepitettem aktiváltam U-playen de nem indult el tehát rányomok a játék gombra semmi nem történik ezzel a problémával fordultam a Play On terméktámogatáshoz de nem találtunk megoldást most mit tegyek? És nem a gépemmel van baj mert core i3 mas 4GB ramos 1GB vga el kellene indulnia

2015. aug. 7. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Abszolút semmi nem történik?

A multi elindul?

Próbáld meg újratelepíteni, és úgy, hogy csak a uply klienst használod, a CD-t nem.

2015. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam a játék mindig kifagyott, vagyis a UPlay, mert az indul először. De XP módba raktam a játék parancsikonját, beléptem, kód beírás, és ment is a játék szépen.

Azóta is. Nekem Revelations meg Brotherhoodvan

2015. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első

A már többször is ujratelepitettem de mindig fennál a probléma és a klienstből nem tudom letölteni ugyanis 8GB az adatlomitem

2015. aug. 7. 16:59
 4/7 anonim ***** válasza:

8 GB az adatlimit? Ez azt jelenti hogy nem tudsz 8 gigánál többet letölteni, vagy mi?


Ha lemezről rakod fel, akkor is letölt legalább 8 Gigát a patchek miatt (a kliens alapú játékoknál a lemez néha csak dísz)

2015. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen 8 GB nál többet nem tölthetek le és a patch ek is csak 100 mb-ok
2015. aug. 7. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Van friss driverek felrakva, illetve keretprogramok? (net framework, c++) ami a játékhoz kell?
2015. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen erre a Play Onnál is utaltak minden diver visual c++ is fent van
2015. aug. 8. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!