Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 előnyei hátrányai...

Windows 10 előnyei hátrányai és ismert hibái? Megéri rá frissíteni?

Figyelt kérdés

És a mostani rendszerről (Win7 SP1) megmarad minden személyes anyag? Az Office 2010-et ami most van nekem fent, azt is tudom majd használni?

És a játékokat?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. aug. 7. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

A hátránya a magánéleted teljes feláldozása, miközben cserében semmit nem nyújt azon felül, hogy beállhatsz a sorba a többi marha mellé.


Olvasd el az adatvédelmi nyilatkozatot, meg érdemes ebbe is belenézni: [link]

2015. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmarad minden. Az Office-nak elvileg mennie kéne, legfeljebb frissíteni kell. Játékok nagy részével sincs gond. Bizonyos, főleg régi alkatrészekkel lehet baj de ezt látatlanban előre nehéz megmondani. Egyébként 1 hónapig megőrzi a régi Windowst is, ezalatt bármikor visszaválthatsz ha nem válik be.
2015. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Nem éri meg. Én játékra megtartottam a Win7-et, minden másra Linux vagy OS X.
2015. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Mert az MS-t, majd pont a te magánéleted fogja lekötni... ne higgy már el minden szart a neten. :D


Igen, lehet a programok és személyes fájlok megtartásával frissíteni 10-re.

2015. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Miért lett lepontozva az első válaszoló? Tök igaza van.

Szóval én nem fogok frissíteni.

2015. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!