Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steamen nem tudok vásárolni...

Menta750 kérdése:

Steamen nem tudok vásárolni PayPal-el mert hibát ír ki. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mivel Maestro kártyánk van ezért csak PayPal-el tudunk/tudnánk vásárolni de azzal se engedi.

Ezt a hibát írja ki: ''A vásárlás nem fejeződött be.

A fizetés feldolgozója hibát jelzett a fiókod fedezetével kapcsolatosan. Kérjük, válassz másik fizetési módot, vagy frissítsd fedezetforrásod a PayPal fiókon és próbáld újra.''

Fogalmam sincs miért csinálja ezt.

Még arra gondoltam, hogy PayPal-en most is be kéne írnunk ezt a 4 jegyű számkódot, de nem tudjuk hova küldték, ha küldtek egyáltalán.

Viszont lehet egy új kódot kérni csak nem vagyok benne biztos, hogy azt hova küldik. :/

És, hogyha beütném ezt a kódot akkor lehetséges, hogy jó lenne a vásárlás? :|

Egyébként a 'Rocket League' nevű játékot szeretném megvenni. Havernál játszottam és nagyon tetszett ! :D

~

Előre is köszi ! :)



#steam-pénz-paypal-rocket-league-kód-4-maestro-bank-kártya-euró-csgo
2015. aug. 7. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:

A 4 jegyű kódot úgy küldi ki a Paypal, hogy levon a kártyádról egy kis összeget (400 ft talán?), és ennek a tranzakciónak a közleményében szerepel a kód.


De tudtommal paypal fiók nélkül is lehet kártyával fizetni, a hibaüzenet alapján én inkább a bankot kérdezném meg hogy rendben van-e a kártya (vásárlási limit, stb.) internetes vásárláshoz.

2015. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!