Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki ért a vistához? (net segitség)

Ki ért a vistához? (net segitség)

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy én XP-t használtam,nos a laptopon mikor megvettük,ott telepitettek rá mindent,és én meg vistát raktam rá,és a wifi je vagy micsoda:S eltünt,és nekem azt mondák,hogy vistához,nincs is ilyen program,mer ugye nekem routerröl (menne) megy a net. és sok ilyen netes dolog nincs a gépen.. és aztmonta nekem a faszi,hogy vistára nem is lehet ilyen programot rátenni,hogy fusson routerről a net:(
2010. márc. 8. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de a Vista egy szar. Ezt szinte mindenki tudja...
2010. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már rájöttem,nem baj am. :)
2010. márc. 8. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet vistán is routerről nyomatni a netet, és driver is van hozzá (hacsak nem olyan régi a gép, de ezt kötve hiszem, mert akkor a vista se ment volna rá).

Gugli keresőbe írd be a laptop tipusát, meg mögé, hogy wifi driver vista (vagy valami hasonlót), ott szépen meg lehet keresni ami kell, azt letöltöd, átmásolod laptopra és tudod telepíteni.

2010. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!