Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO-ban tegnap 40-50 között...

CS:GO-ban tegnap 40-50 között volt a pingem de ma felugrott 120 körülire mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Csak a skype fut de azzal együtt is 40-50 szokott lenni a pingem.

#Counter-Strike #ping #CS:GO #Counter-Strike: Global Offensive #ping ugrálás #egyiknapról a másikra
2015. aug. 10. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerver miatt próbálj ki egy másikat.
2015. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

próbáltam de mindenhol ugyanannyi magyar szervereken is

:/

2015. aug. 10. 15:51
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

ezt sem értem

2015. aug. 10. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lopják a netetek?
2015. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha wifiről vagy akk ne csodálkoz. de az is lehet a szolgáltatódnál van a probléma.
2015. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pár hasznos tipp / lehetőség:

1. A skype-ot nem igazán az aktív gaming közbeni csevegésre találták ki, arra ott van a teamspeak, dolby axon és a többi pl: razer által kifejlesztett kommunikációs program amelyek nem terhelik le annyira gépedet és a netedet

2. Lehet hogy valami háttéralkalmazás használja neted ( vírusírto, windows update ) célszerűbb a program frissítéseket automatáról, manuálisra állítanu

3. Lehet hogy az internet szolgáltatónál van a probléma

4. Esetleg a router / a jelvevő hibásodott meg

5. Lopják a netetek -> le kell kódolni!

2015. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Netet biztos nem lopják meg skypot is kikapcsoltam akkor is ugyan annyi volt a ping lehet hogy tényleg szolgáltató hiba lesz.Köszi a válaszokat
2015. aug. 10. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!