Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki tud segíteni? Valahogyan...

Ki tud segíteni? Valahogyan megsérült a doPDF programom, és most nem tudom se törölni, se frissíteni. Törlőprogramokkal is próbáltam, azokkal sem megy, hogyan töröljem?

Figyelt kérdés
Mindig ezt a hibát írja ki: "A műveletet nem sikerült befejezni(hiba:0x00000705).A Windows nem talált megfelelő nyomtató illesztőprogramot.", amikor megpróbálom kitörölni, vagy frissíteni.
2015. aug. 10. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban törölni kell a mappát a program fájlok közül (manuálisan, jobb egérgomb-törlés), és minden helyről ahol előfordulhat (C/Felhasználók/Józsi/Application Data), registryből is. Ezután lefuttatsz egy takarítóprogramot, és vélhetőleg újból fel tudod telepíteni.
2015. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, vagyis inkább csak elkezdtem, de nagyon sok fájl van, és nem tudom biztosra, hogy mind a doPDF programé-e, mi van, ha rosszat törlök ki? Még sosem csináltam ilyet. Nincs ennek valami más, tutibb módja, amit, mondjuk valamilyen jó programmal, vagy hasonló lehetne megoldani, ami biztos, hogy nem töröl ki semmi olyat, aminek maradnia kell?
2015. aug. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!