Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy egy winrar csomagot...

Egy egy winrar csomagot próbáltam kicsomagolni, viszont, nem tudom, hogy hova csomagolta ki a fileokat, hol lehetnek?

Figyelt kérdés
A csomagban rányomtam a setup.exe-re , majd szépen végigment a csík, csak végül cancel-re nyomtam, mert rájöttem,hogy nincs elég hely a gépen. Nem tudom viszont, hogy hova csomagolta ki a fileokat, próbáltam rájuk keresni,(nincsenek a letöltési mappában sem , ahol az alap winrar volt) de egyiket sem találja, ráadásul az X gigabyte hely hiányzik a gépről, hol lehetnek, vagy hogy tudom kitörölni, hozzáférni?

2015. aug. 8. 05:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem rendesen csomagolod ki, csak így "megnyitod" akkor ideiglenes mappába teszi:


C:\Users\FELH.NEVED\AppData\Local\Temp

(Ezek alapból rejtett mappák)

2015. aug. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek a rejtett mappák hogyan lesznek elérhetők? Csak mert az én C:\Felhasználók\Felhnév\AppData\Local\ és itt már csak 1 Microsoft mappa van, amit nem teljesen értek
2015. aug. 8. 14:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, sikerült láthatóvá tenni a rejtett mappákat és sikerült a fileokat is megtalálni. Nagyon köszönöm !
2015. aug. 8. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!