Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tud a Word beszúrni...

EagleHUN kérdése:

Miért nem tud a Word beszúrni egy képet?

Figyelt kérdés

Per pillanat semmilyen képet nem tudunk beszúrni a Word dokumentumokba. (Minden más funkciója kb rendben működi.)

Próbáltam a formátumot váltogatni Jpg helyett BMP vel és GIF-el is megpróbáltam. Próbáltam a kép méretét is csökkenteni és a probléma megmaradt.

A következőek a hibaüzenetek:

Ha beszúrásra kattintok: "Hiba történt a file importálása során + elérési út" az üzenet, OK gombbal.

Ha "beledobom" a mappából a megnyitott word dokumentumba, akkor pedig a következő:

"A Grafikus szűrő nem tudta konvertálni a filet."


Plussz infó: A 2010-es 32 bites Office Word-je kezdett ezzel "hülyéskedni" azaz meghibásodott. Ugyanis bármilyen Word dokumentumot nyitunk meg azt írta ki párszor hogy: "A munkafájlt nem lehet létrehozni. Ellenőrízze a TEMP rendszerváltozót!" Majd le OK ézva megnyitotta a filet.


De érdekes módon csak akkor ha épp indult a program, ha már futott a word bármilyen dokumentumot meg lehetett nyitni e hibaüzenet nélkül is.


Erre most én meguntam ezt és leszedtem a teljes 2010-es Officet, majd fölraktam a 2013-as 64 biteset. De ezek a hibák így is megmaradtak.


Találkozott már valaki ilyesmivel?

Ötletek tippek a megoldására?

Mit lehet tenni ennek a TEMP változónak az érdekében?


Tudom lehet a gépet kellene inkább újrarakni, de előbb megpróbálnék pár dolgot ha lehet, ilyen pitiáner hiba miatt nem macerálódnék.



2015. aug. 10. 19:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek ha tudtok, előre is köszönöm.
2015. aug. 10. 19:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Láthatóan a rendszered nagyon rossz állapotban van, kérj meg egy hozzáértő ismerőst, hogy segítsen, és telepítsétek újra. Utána nem lesz gond.
2015. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja Win7 64 bit és sokszor újraraktam már. Nincs rossz állapotban alig 1 éves. Az XP ennyit bírt kb. De Win7 volt már fönn nálam több mint 2 évig is. Nagyon jól bírja.

Sőt az elmúlt 20 évben elég sok op rendszert raktam föl egyedül. Csak egy ilyen vacak hiba miatt nem akarom rászánni 1 teljes szabadnapom hogy újrahúzzam az egészet.

2015. aug. 10. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!