Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » RGH-ás Xbox-ot hogy frissítsem...

Uzumatyi kérdése:

RGH-ás Xbox-ot hogy frissítsem fel?

Figyelt kérdés
Régóta van egy RGH-ás Xbox-om,és egyszer még sikerült is egyszerűen felfrissíteni,de most 5-féleképpen sem engedi...Hibát írki a fájl-ra amikor a programba beteszem és elkezdem stb... FTP-é kapcsolatot érzékel mert Total Comanderrel vagy simán wifi-vel tudok rá másolni,de sehogy nem tudom a Kernel verziót frissíteni... Légyszi segítsen valaki mert nagyon idegesít már :S

2015. aug. 11. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hivatalos frissítést nem lehet rátenni. Vedd fel a kapcsolatot valakivel, aki szokott RGH-zni, és ő tud adni neked módosított frissítést hozzá.
2015. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt eddig is tudtam,de ha elolvasod a kérdést írtam hogy próbáltam és már sikerült,és nem a kérdésre válaszoltál!Nem gondolod ha lenne olyan ismerősöm már szóltam volna? Valaki más?
2015. aug. 12. 00:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor most te olvasd el újra, amit írtál, mert valószínűleg részegen írtad, és nem emlékszel, mert egy büdös betűt nem írtál erről, de mindegy...
2015. aug. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ne légy sötét! Nem szoktam részeg lenni! 2. tess: ",és egyszer még sikerült is egyszerűen felfrissíteni"
2015. aug. 13. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!