Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videóimat hogyan nézhetem meg...

Videóimat hogyan nézhetem meg szuper lassításban?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
KMPlayer-ben emlékeim szerint lehet képkockánként lépdelni. De a lejátszás sebességét lehet állítani, az tuti. (KMPlayer helyett amúgy a PotPlayer-t ajánlom, totál ugyanaz, csak reklámok nélkül.)
2015. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az különféle mplayerekben van képkockánkénti léptetés, én smplayert használok.

De ha lassú videót akarsz, nem kézzel léptetni, akkor videószerkesztőkben van lassítás. Vagy van direkt csak lassító program is, pl. slowmotion, de nem ingyenes. Vagy mkv, mp4 konténerbe rakáskor meg lehet adni, hogy milyen képrátával játssza le a videókat, pl. mkvmerge-ben vagy yamb-ban. Viszont túl jó eredményre normál, 25-30 fps-es videóknál ne számíts, ahhoz magasabb képrátával kell felvenni a videót, hogy normális minőségű lassítást lehessen csinálni rajta.

2015. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 11. 23:30
 4/4 anonim ***** válasza:
A twixtor nevű programot ere találták ki.
2015. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!