Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft 1.8-ra keepinventory...

VTFeri kérdése:

Minecraft 1.8-ra keepinventory hacket/modot tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Ne írja senki, hogy /gamerule keepinventory true! Nekem egy mod/hack kéne, ami azt csinálja, hogy ha meghalok, megmarad a cuccom (természetesen), és SZERVEREN is MÛKÖDIK. És 1.8-as verzióval telepíti fel a MineCraft-ba. Aki tud, pls többet is mondjon, ha olyat tudtok, ami egy hack kliensen belül van, az is jöhet, meg minden egyéb is.

2015. aug. 12. 02:49
 1/1 pappgr ***** válasza:
Inventiry keeper mod, Gravestone mod. A gravestone mod nem tartja a dolgokat az inventoridban, hanem a halálog helyén csinál egy sírkövet és ha azt szétütöd akkor visszakapod. De szerintem sokkal egyszerűbb a /gamerule keepInventory true, nem kell modolni, szerveren is működik, minden minecraft verzióban (az a két mid nem tudom, hogy van-e 1.8-ra.).
2015. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!