Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki ezt a gépem...

Miért írja ki ezt a gépem bekapcsoláskor? : Hiányzó BootMGR Újraindítás: Ctrl + Alt + Delete. Heelp

Figyelt kérdés
Ujra akartam telepíteni a gépem, pendriverol bootoltam elindítottam a telepítést majd leformáztam a winchestert elkezdte a win7 felrakását, de hibakódot írt ki, azota ha beakarom kapcsolni a gepem ez a hiba uzenet vár:Hiányzó BootMgr mit tegyek??
2015. aug. 12. 04:32
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Az a probléma, hogy nem fejezted be a telepítést.

Mi volt a hibakód, amit telepítéskor kiírt?

2015. aug. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A windows nem tudja telepiteni a szukseges fajlokat, a fajl lehet hibas vagy hiányzik

...Győződjön meg arról, hogy a telepítéshez szükséges összes fájl elérhető, és indítsa újra a telepítést. Hibakód: 0x80070570"?

2015. aug. 12. 08:29
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Ilyen hiba sok mindentől lehet.

- Valóban sérült a telepítőlemez, vagy rossz az olvasó.

- Memória hiba

- Merevlezez hiba

2015. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom lehet Memoria hiba.. De remelem hogy nem az, pendriverol telepítettem akkor mennyi esely van ra hogy a windows a kaka??
2015. aug. 12. 08:40
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Ha pen drive -ról telepíted, akkor az olvasási hiba a legkevésbé valószínű.


Futtasd le a Memtest86+ -t. Bármelyik Linux telepítőn megtalálod. Azt is rakhatod pen drive -ra.

2015. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hogy töltsem le?? :// ha csak ez az egy gep van a hazba es csak ez uzemel..
2015. aug. 12. 08:56
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Elmész egy barátodhoz, akinek internetkapcsolata és a számítógépe van. ;)
2015. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!