Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért telepít a laptopom...

Miért telepít a laptopom magától programokat?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja vettem a laptopot, windows 8 van rajta, és bizonyos időközönként, kb két naponta feltelepít két-három programot, amik teli rakják bővitményekkel a böngészőt, meg a gép is lassul. :(

Valami ötlet hogyan távolíthatnám el? Mert a feltelepített progikat mindig törlöm, a bővítményeket is törlöm, bementem a program files mappába, ott is töröltem a "gyanús elemeket", pl a RanDomPricie nevű mappát, de a programokkal együtt azok is újra létrejönnek.... :/



2015. aug. 12. 08:25
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

A Program Files mappából sose törölj semmit manuálisan!


Próbáld ki az Malwarebytes Anti-Malware vagy a Hitman Pro programokat. Sok ilyen kéretlen vacaktól meg tudnak szabadítani.

2015. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valójában te telepíted őket, mert nem figyelsz oda.

Malwarebytes és HitmanPro +1!

G.

2015. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra rájöttem hogy én telepítettem fel valamikor a vírust, bár nem tudom melyik programmal együtt. De ha nem telepítek semmit, akkor is újratelepíti magát. Köszönöm a tippeket, kipróbálom. :)
2015. aug. 12. 10:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Hitman Pro nem segített. Jelezte hogy gond van, el is távolított dolgokat, de ma reggel megint telepítette magát egy program :/
2015. aug. 13. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!