Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepitése kozben...

Windows 10 telepitése kozben nem megy a billentyuzet, eger?

Figyelt kérdés

miert nem megy az eger,bill.? Annal a lepesnel ahol ki kell valasztani a nyelvet,nem tudok tovabb lepni mert nem mukodik az eger.

Az egeret,billentyuzet - probaltam usb 2 és 3 ban is elol hatul is a gepen.


de ahogy olvasva,masnal is elofordult mar ilyen:


[link]


[link]



windows 8 probalva, viszont mukodik az eger



2015. aug. 12. 08:57
 1/4 A kérdező kommentje:

készítettem prinstscreeneket az alaplaprol,hatha valakinekvalami eszebe jut hogy min kene valtoztatni


[link]

2015. aug. 12. 12:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez a problemam. Eddig ment a Win10 es most alaphellyzetbe allitast (ujratelepitest) csinaltam a gephazban es telepites utan amikor bejott a nyelv valadztas nem tudok tovabb menni mert nem erzekelibse az egeret se a billentyuzetet. Hiaba inditom ujra stb. nem jo.

Kedves kerdezo hogy oldottad meg a problemat?

Valaki help?

2016. júl. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sajna mar nem emlekszek...


De probald mas usb vel, usb 2,0 val a telepitest...

Vagy a HDD teljes formatozasaval, kulso programmal un. Boot CD vel amin van ilyen lemezkezelo,hogy patriciokat tudsz csinalni...es teljessen letorlod a windowsot patriciot azzal...


vagy a biosban alligatni a modot a LEgalcy vagy ...meg nem tudom milyen lehetoseg van ott

2016. júl. 29. 08:28
 4/4 anonim válasza:

Èn is ezt kerestem mindenki csak ezt válaszolta ès a telepitès közbeni ès telepitès utánira is megvan a megoldás.

Mielőtt írnátok látom, hogy mikori kèrdès de mivel azóta se jött jó válasz igy leirom, hátha másnak segit.


Szóval nekem is usb egèr ès billentyűzet van, telepitèskor nem müködtek, biosba igen, minden usb keyboard ès társai engedèlyezve. Biosba jo utána nem. Aztán jött a ps2 átalakitos megoldás billentyűzettel, a lila csatlakozóba az alaplap hátulján, ott is a kis billentyűzet ikon. Igy sem jó. Sok probálkozás után át dugtam a ps2 billzet átalakitot a zöld egèrhez valo kör alaku csatlakozoba ès abba müködötz. De világitani ugyanugy nem világit a billentyűzet( num, capd locks stb) fènye, de müködni fog. Az egèr nem de az nèlkül is lehet Telepitès után is ez a helyzet. Bill.zet van, egèr nincs. Mindenki csak ezt a bios engedèlyezèst írta de azt senki, hogy az alaplap usb drivert kell telepiteni. Beraktam az alaplap gyári cd jèt felrakta a szüksèges drivereket automata ès utánna lett egèr. Ès utánna a billentyűzet is müködött usb ajzatba.

2023. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!