Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy vegyek (World of Warcraft...

Hogy vegyek (World of Warcraft) elofizetest a barátomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátom már 9 éve wowozik tört szervereken, és gondoltam meglepnem egy elofizetessel (nem sok időre, úgy tudom 2-3 hónapra is elő lehet fizetni). A kérdés csak az, hogy honnan, mennyiért, és mi mindent kéne megvennem, hogy tudjon játszani? Nem vettem meg online semmi játékot, tőle meg nem kerdezhetem meg.. :D

2015. aug. 12. 14:00
 1/5 anonim válasza:

[link]


Ez egy 60 napos kártya.


Én viszont nem biztos, hogy ezzel lepném meg. Ha veszel neki egy ilyet, akkor elölről kell mindent kezdenie 1. szintről, aki évek óta játszik az nem biztos, hogy élvezni fogja, ha farmolhat vaddisznókat az erdőben, meg megkeresheti a farmer elveszett baltáját, ahelyett, hogy valami sárkányt raidelne.

2015. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, nekem is eszembejutott, de még régebben mondta nekem, hogy örülne, ha ki tudná próbálni az eredetin.
2015. aug. 12. 15:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a linket! :D ez egyébként hogy működik, miután megveszem? Ugy értem, hogy tud utána játszani? (bocsánat, tényleg elég bena vagyok ebben a temaban xd)
2015. aug. 12. 15:25
 4/5 anonim válasza:

Először kell venned neki egy battlechest-et [link] és a legújabb kiegészítőt [link]

Ezek nélkülözhetetlenek! Ehhez 30nap játékidőt kapsz amit bármikor bővíthetsz egy 60napos kártyával!

2015. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :)
2015. aug. 14. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!