Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 8.1-ről 10-re megéri áltani?

Win 8.1-ről 10-re megéri áltani?

Figyelt kérdés
Na szóval!!! Tudom hogy naponta 10 ilyen kérdés befut de egyet sem találtam.A lényeg az hogy diák vagyok játszanék, neteznék, szöveget szerkesztenékrajta. Most kaptam egy laptopot Win 8.1-gyel! Megéri???

2015. aug. 12. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még várjál mert még van benne hiba.
2015. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! #1 válaszló
2015. aug. 12. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megfelel a mostani rendszer a céljaidnak? Van olyan funkció a Windows 10-ben, ami a 8.1-ben nincs?

Ezeket mérlegelve dönts.

2015. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én váltottam, nekem tökéletesen működik eddig, szemmel látható változás csak az ikonoknál és a csempéknél van, tehát nekem a gyorsaság, gördülékenység stb teljesen oké.

De ha esetleg aggódsz, hogy rosszabb lesz mint a Win8.1, akkor várj addig, amíg a Win10-et teljesen stabilra fejlesztik.

2015. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zeamays válasza:

A kérdés lényegére reagálva - az eltelt idő óta -, mostanában egyre erőszakosabban ösztönzik a váltást! Kiemelve azt, hogy jelenleg ingyenes a teljes verzió!

A hónap elején vásároltam egy Acer E5-551G-84H0-ás laptopot, win 8.1 OS-mel. A forgalmazó shop oldalán azt olvastam a vélemények közt, hogy az én típusom kizárólag a win 8.1-el működik 100 %-os biztonságban.

Olyan híreket is olvastam, mely szerint csak a win 10 lesz csak!? Pl. az XP-hez már nincs frissítés, így a legális liszenccel rendelkező vírusírtóm miatt kellett lecserélnem a P4-es gépemet, mert a kicsi paraméterei.

KÉREM SZÍVES VÁLASZOTOKAT, HOGY KELL-E FÉLNEM A CSERE MELLŐZÉSÉTŐL A FENT LEÍRTAK ALAPJÁN, MIVEL AZ EREDETI WIN 8.1-ET HASZNÁLNÁM A TOVÁBBIAKBAN IS?

KELLEMES, MEGHITT KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!

2015. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező,ha megfelelő a géped,nyugodtan álj át.

ha frissítés után hibákat tapasztalsz,a gépház frissítések résznél egy kattintással vissza tudsz állni 8.1-re.


Az előttem írónak : Te is nyugodtan frissíts át,próbáld ki,ha nem úgy működne,ahogy azt elvárod,1 hónapon belül visszaálhatsz 8.1-re. :)

2015. dec. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!