Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb VM ware vagy...

Melyik a jobb VM ware vagy Virtualbox vagy a Virtual pc?

Figyelt kérdés

Írjátok le nekem hogy melyiket érdemesebb használni,meg hogy melyik miben jobb!

Válaszokat elöre is köszönöm :)



2015. aug. 12. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki mindegyiket és döntsd el magad. Ne mástól várd el, hogy megmondja neked, hogy melyiket szeresd... :-)


Én például a VirtualBox-ra esküszöm! (mert kipróbáltam és megtetszett: úgy viselkedik, ahogy elvártam) De valakinek a WMware a mindene. Viszont lehet, hogy neked meg a Virtual PC jön majd be.

2015. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
VirtualPC kizárva, alig tud valamit, a virtualbox már szinte tud mindent, de a VMware a legjobb.
2015. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor WM Ware-t kipróbálom ,régen Virtual Pc-t kipróbáltam normálisan müködöt játékot tudtam benne futtatni igaz windows 98-at raktam rá és az a játék az NFS2 volt asszem :)

Most éppen a gépemen virtualbox van fel telepítetem a XP Sp3-at csak az gond Direct 3D cuccot letöltötembhozzá guestot ugye ezt csökkentet módba fel telepíteni!Az a gond hogy nem müködik ugyon ugy nem ismeri fel a videókártyát!Virtual PC-ben van normális 3D direct cucc mert csak ugy birtam virtual pc-ben játékot futatni :D

2015. aug. 13. 09:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Virtual PC 2007 jött be!Telepítetem már bele Win XP-t meg 98-at nagyon jó!
2015. aug. 13. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Virtual PC-t nem próbáltam.

Valószínűleg én vagyok béna, de a VM Ware-rel párszor már megszenvedtem a hálózati beállításokkal. Ugyanez VirtualBox-szal gond nélkül, pöccre működött. Ettől még a VM Ware nagyon jól ki van találva, rengetegen esküsznek rá, csak én vagyok láma hozzá. :)

2015. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!