Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-en nem megy a...

StaNi kérdése:

Windows 10-en nem megy a START gomb és a kereső gomb se. Hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna segíteni tegy meg mert nem birom a müveletközpont se megy de idövel biztos megjavítják.

2015. aug. 13. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

kb sehogy.Legalabbis nem lattam hogy lett volna megoldas ra masut.Forumokon jo parnak volt ilyen gondja is.

Ra frissiteted az elozo rendszeredre ezt a 10est? Mert en inkabb azoknal olvasom ezt a problemat.

2015. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor egy újraindítás szokott segíteni, utána egy ideig megy rendesen, de aztán persze van hogy megint lefagy...
2015. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg nem eleg stabil a 10es.

Allitolag es szerintem is tul hamar adtak ki.Inkabb beta mint vegleges.Kesobb kell megnezni.Jovore majd.....

2015. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám van nekem is eddüg még nem sikerült megoldanom, ha esetleg neked sikerül pm-be légyszi irdmeg hogyan :)
2015. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 2 gépre is felraktam a 10-est, az egyiken jól megy, azon tetszik is az új rendszer, de a másikon ugyanilyen peoblémám van. Amelyik gépen nem megy rendesen, arra a Microsoft oldaláról töltöttem le a rendszert, mert máshogy nem tudtam frissíteni.
2015. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem müködött a PowerShell-es megoldás amit sokan írtak de kitaláltam eggyet ami sikerült.Csináltam egy helyi felhasználó-t arra átmásoltam mindenemet (a biztonság kedvéért) töröltem a rossz felhasználót (a microsoftosat) és a helyi fiokba bejelentkeztem a Microsoft fiokommal hogy azért meglegyenek amik kellenek.Valaki szerint gondolom ez hülyeség de, nekem bevállt.
2015. aug. 22. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!