Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Crack-keltem egy játékot, de...

Crack-keltem egy játékot, de mégse megy, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy játékot és sikerült is kicserélni a crack-ra az exe fájlt. Meg is kérdezte, hogy lecserélem-e?

Lecseréltem, el is indul a játék bevezetője, de utána kéri a játék CD-jét. Mit csináljak?


2010. márc. 9. 11:17
 1/8 jas0nx ***** válasza:
Keress a játékhoz másik cracket esetleg egy no-cd patchet. mert amit hozzá adtak ezek szerint szar... ha közlöd a gém nevét esetleg tudok segíteni!
2010. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes vagy, köszönöm! A játék a Battlefield 1942.
2010. márc. 9. 13:19
 3/8 jas0nx ***** válasza:

tessék!

[link]


a lényeg ha jól olvastam a dolgokat, akkor megcrakkeled a játékot azzal ami van neked. Utánna kicsomagolod ezt a no-cd patch-et majd indítod. elvben ki kell választani a játék exejét és utánna nem fog kérni cd-t. de ha nem megy irj majd és segítek, esetleg keresek másik megoldást

2010. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sikerült. Elindult a játék csak sajnos kb. 3/4 óra múlva lefagyott, de gondolom ez az XP hibája.
2010. márc. 9. 17:19
 5/8 jas0nx ***** válasza:
Ez bárminek lehet a hibája! lehet az eredeti cracked mégis rossz, ha sürün fagy le neked akkor keresek majd másik cracket is!
2010. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is, mert megint lefagyott. :(
2010. márc. 10. 15:27
 7/8 jas0nx ***** válasza:

Parancsolj egy új crack.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyira rendes vagy, nagyon szépen köszönöm! Mindjárt kipróbálom. Őszintén szólva olyan jó, hogy valaki csak úgy segít. :)
2010. márc. 11. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!