Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OpenOffice-szal elkeztem írni...

OpenOffice-szal elkeztem írni egy dokumentumot. Abbahagytam, elmentettem. Később folytattam, aztán abbahagytam, és újra elmentettem. Amikor viszont pár napra rá folytatni akartam, amit hozzáírtam eltűnt. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Először Worddel írtam. Aztán elromlott a gépem, és a szevízben új Windowst raktak rá (Windows XP-t, előtte is az volt,. Word helyett OpenOfficet raktak rá. A szöveget így is tudtam olvasni, szerkeszteni, viszont nem mentette el a változtatásokat, pedig többször is rákattintottam a mentésre. Aztán kiírta, hogy konvertáljam át odt-be. (de a doc formátum is megvan még) Megcsináltam, ekkor láthatóvá vált, amit hozzáírtam. Megint hozzáírtam, és elmentettem. Másnap nem jelent meg amit hozzáírtam, pedig ismét többször is elmentettem, biztos vagyok benne! Mit csináljak?

2015. aug. 15. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Az openoffice régen nem elterjedt már, és nagyon le van maradva. Az ingyenes megoldások közül manapság a libreoffice az, ami használható, és működik rendesen.
2015. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet az OO vmilyen más formátumba írta, nem az eredetibe és nem azt nyitottad meg újra.
2015. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!