Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 újratelepités után,...

Windows 7 újratelepités után, hogy csináljam tovább? És ti hogy szoktátok. Többi lent?

Figyelt kérdés

Windows 7 Home Preimium telepitése után,elősször rakajam fel az automatikus frissitéseket,és csak utána rakjam fel a programokat PL: Avast,Böngészök,VLC Plalyert stb?

Vagy előbb rakjam fel a programokat,és csak utána rakjam fel az automatikus frissitéseket?

Ti hogy szoktátok csinálni?



2015. aug. 16. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Én Windows 7-en és 8-on a Windows Update kilövésével szoktam kezdeni...:P
2015. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy kezdem hogy telepítem az alaplapi lemezről a (natív) drivereket.

Ez sokat seggít, hogy ne legyen lomha mert valami hardver vezérlő hiányzik.

(De tools programok nélkül, azokat nem szeretem)

Ezután eltávolítom a windows alapból telepített programok közül ami számomra irreleváns.

(pl. a tablet cummó, mert ugye nem tablettem van, se érintő képernyőm)

Aztán Windows Update -el telepítem a legtöbb frissítést.

Párat kihagyok, mint a korábban telepített driverek "frissítése" ami több gondot okozott már főleg videokártyák esetén, vagy a windows 10 update cummóját..

Ha ezzel is végzet telepítek egy frissen letöltött vírus kergetőt.

És csak aktív vírus védelem után telepítem a többi programot, pl. egy másik partícióról vagy merevlemezről, esetleg CD/DVD -ről...

Azért csak ekkor mert így elkerülhető hogy valami sebezhetőséget kihasználva, vagy régebbi mentésbe belekerült vírus felkerüljön a rendszerre.

ÉS ha valamire jelez a víruskergető azt biza nem erőltettem.

2015. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a frissítések kikapcsolásával kezdem, de embere válogatja... nekem nem kell. Aztán valamivel aktiválom (mert nem eredeti), driverek, programok, restart. Kész.
2015. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendszer fel.

Gyorsba par bealitas mint pl. ami nekem nem kell autimatikus lejatszas,otthoni csoport kilovese illetve win update letiltasa a szolgaltatasokba. Felh.fiok felugyelet kikapcs.


Driverek.

Virusirto,flash player meg amit ugy velek hogy ak feldobjam,office majd restart utan a tobbi program.

Feloran belul boven megvagyok.Teleepitesel egyutt nincs 1 ora.

Ennyi.

2015. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én elöbb fel rakom az alaplap drivert,és utána a többi programokat,és utána szokom frissiteni.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. aug. 16. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!