Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért a HDD-ről bootol a...

Miért a HDD-ről bootol a windowsom SSD-helyett?

Figyelt kérdés
A minap újratelepítettem a gépemet, melyhez új particiót hoztam létre, hogy onnan könnyedén akármikor újra tudjam tenni a gépet. Viszont jelenleg azzal szembesültem, hogy a gépem a HDD-ról(ahol a mini partició is van) hajlandó csak bootolni HOLOTT természetesen az SSD-re telepítettem fel a windowst. Szóval jelenleg boot menüben a HDD van elsőnek beállítva az SSD pedig másodiknak és csak igy hajlandó elindulni, holott hdd-re egyáltalán nem telepítettem semmit. Létezik hogy a mini particióhoz amit csináltam van hozzá? A dirtywindows weboldalán : Windows: "Telepítés saját partícióról" cikk alapján csináltam az újratelepítést

2015. aug. 16. 21:16
 1/4 donfetibo ***** válasza:
Ha SSD-re akarsz op rendszert tenni akkor ki kell kapcsolni a többi HDD-t! Szóval csak az SSD legyen a gépeden és akkor arra fogja tenni az op rendszert!☺☻
2015. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az op rendszer az SSD-n van, ezt meg tudom erősíteni! És a reinstal elött minden OK volt.
2015. aug. 16. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig biztos hogy nem az ssd-n van. Amikor telepíted a windowst akkor ki kell húzni minden más adattárolót(kivéve amiről telepítesz.)
2015. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan formázatlan volt az egész HDD miután ujraraktam a gépet, és most sincs rajta semmi, mig ssd-n ott van a windows, ettől függetlenül is létezik hogy a HDD-n van az op rendszer?
2015. aug. 17. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!