Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7, nincs hang a...

Windows 7, nincs hang a gépemen mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A Realtek high audio-nál van egy sárga háromszőg amiben a !-jel van, és minden drivert leszedtem és mindent probáltam de nem sikerült, elsőnek volt hang a gépemen amikor xp volt rajt de amikor át tedtem a 7-et nemvolt vissza raktamaz xp-t akkorse megint felraktam a 7-et akkorse mi lehet a baj?

2015. aug. 16. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hardverazonosító alapján keress rá drivert, ha így nem sikerült. A vendor alapján lehet keresni [link]

Nincs hang a gépeden?

2015. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ,de a vendort hogy keressem meg mert nem értek hozzá légyszi írd le azt is mit írjak oda be a keresőbe. elore is koszi !
2015. aug. 18. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:

eszközkezelőben a sárgánál>jobbklikk tulajdonságok/Részletek/hardverazonosítók.

Ott látsz egy VEN_ valamit és DEV_ valamit.

Pl VEN: 10EC

DEV: 8168

Elmész a vendorhoz, és megjegyzed ezt a két azonosítót.

Vendor Search: ide beírod a 10EC-t, enter...eldob most pl Realtek Semiconductor Corp.---hoz.

A linkre katt és a bejövő oldalon simán rákeresel a "8168"-ra a böngésző keresőjével. Ott a Notes-nél láthatóak a letöltési linkek.

Gyakorlásképen játszd végig az általam megadott azonosítókkal, ide kell eljutnod>>

[link]

2015. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aztán van, hogy itt sem található driver, de reméljünk...
2015. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ilyen hülye és bunkó vagyok,de amit leírtál megcsináltam de nem jutottam el oda, meg tennéd azt értem hogy levideozod és le linkeled? Kérlek.
2015. aug. 31. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!