Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A WIN10 miért kér jelszót...

A WIN10 miért kér jelszót bejelentkezéshez? Hogyan lehet ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Felhasználók, jelszó törlése. Vagy most a Pin kódra gondolsz?
2015. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

win+R benyomása után beírod hogy netplwiz majd OK.

a felugró ablakban kiveszed a pipát a jelszókérésnél majd OK.

2015. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia, Úgy lehet kikapcsolni hogy előszőr megnyomod a windows + R gombot és utána a futtatás mezőbe beírod hogy netplwiz utána meg kipipálod azt a mezőt hogy a felhasználónak kell begépelnie felhasználónevet és jelszót a bejelentkezéshez. A következő ablaknál miután megjelent beírod a jelszavad kétszer egymás után és utána leokézod és kilépsz. utána már nem fog jelszót kérni bejelentkezéskor. A hivatalos cikk leírás ha tudsz angolul: [link]
2015. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kszk2 ***** válasza:
2015. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Konyika válasza:

bogdándy lászló


Köszi ment a pipa :-)

2015. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
SEGÍTSÉG! Én nem tudom megcsinálni, mert nem indul el a rendszer. Kék ablak, középütt a számítógépnév, alatta"Bejelentkezés". Ha ráklikkelek, jelszót kér, és nem tudok odáig eljutni, hogy megjelenjen a futtatás ablak, nem tudom beírni, ami kiütné ezt a hülyeséget, hogy jelszót kérjen. Mit csináljak?
2016. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-osnak! Hát én se tudtam, így 1111 marad a hülye jelszó..
2016. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Itt egy másik megoldás win10 jelszó-kérés eltávolítására azoknak akiknek a fenti nem működik:

1; Gépház (bal alsó sarokban)

2; Írd be a "Windows gépház" alatti szövegdobozba: "jelszó"

és enter

3; "Bejelentkezési lehetőségek". Persze ha törölni akarod a jelszavadat ahhoz tudni is kell, szóval ha anyuci rakta fel a gépre akkor ennyi. Az új jelszó opcióhoz értelemszerűen nem kell beírni semmit csak továbblépni. Ez a 3 pont egy 15 másodperces művelet:)

2016. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem engedi! Azt mondja, hogy ha nem írok be semmit, az nem felel meg a biztonsági követelményeknek.
2016. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rakics1 válasza:
Vezérlőpult/Felhasználói fiókok/Saját fiók módosítása a gépházban/Bejelentkezés helyi fiókkal.
2017. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!