Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virtual dj-ben amikor mp3...

Virtual dj-ben amikor mp3 formátumba akarok felvenni hangfelvételt, mindig azt írja ki:"can't open mp3 encoder"! Mi lehet a hiba? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék,hogy lehetséges legyen a felvétel mp3 formátumba is?(Virtual dj programról van szó!)
2010. márc. 9. 17:06
 1/6 anonim válasza:
100%
A "start record" gomb fölött van egy olyan, hogy "config..." Kattints rá, és felugrik egy kis ablak. az ablak alján, ha ki van jelölve az mp3, akkor tudsz módosítani az encoder résznél.A beírt szövegnek ez legyen a vége: "\VirtualDJ\Plugins\lame_enc.dll" Valószínűleg neked a "lame_enc.dll" van elütve,mert itt akartál nevet adni gondolom a fájlnak amit el akartál menteni. Viszont ha nem így nem sikerül, akkor az encoder-es szöveg mellett jobbra van egy tallózás gomb. Arra kattints rá és keresd meg azt a mappát ahova a virtual dj telepítette magát és azon a mappán belül keresd ki ezt a fájlt: lame_enc.dll Remélem tudtam segíteni!
2010. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Köszi szépen nekem is ilyen gondom volt! Sikerült!
2011. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom, de sehogy sem sikerül, ha a végére ezt írom sem engedi, viszont a progi helyén nem mutat ki semmilyen fájlt
2013. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bab Erzsébeth válasza:
Kérlek titeket segítsetek nekem! Letöltöttem egy lame_enc.dll fájlt felülírtam az enyém, de még mostsem tudok felvenni! Lécci sűrgős! :D
2013. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
így se megy:/
2013. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

már lehet, hogy nem aktuális de aki rá keres annak segítség lehet, nézz szét jobban bal oldalt vannak kis ikonok:

record audio, broadcast, burn cd ilyesmi... ott az audio-ra kell kattintani

2014. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!