Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képszerkesztővel hogyan tudok...

Képszerkesztővel hogyan tudok ilyen halványított képet készíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

weboldalhoz kellenének háttérképek, olyanok hogy az aljuk elhalványított legyen, mint a linkelt képen.


Tudnátok segíteni, hogy ezt pontosan hogy kell? Halványítani tudok képet, de ezt hogy egy bizonyos résztől fokozatosan halványítva legyen hogy lehet megoldani?


Köszi előre is.


2015. aug. 17. 20:30
 1/8 A kérdező kommentje:
A link lemaradt bocsi: [link]
2015. aug. 17. 20:31
 2/8 anonim ***** válasza:
ez olyan mintha azt kérdeznéd mennyi 1+1. Amíg azt sem tudod mi az a matek, hagyjál békén.
2015. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám, hogy ez olyan magával értetődő, de akkor elnézésedet kérem.


Nyilván halványítani tudom hogy baromi egyszerű. De itt a kérdésem arra vonatkozott hogy ezt fokozatosan hogy lehetne?


Mert ha egyre kisebb területet jelölök ki és mindig jobban halványítok akkor az nem lesz túl szép megoldás.

2015. aug. 17. 20:38
 4/8 anonim válasza:
Milyen képszerkesztőt használsz?
2015. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Gimp2-t jobban ismerem, de van Photoshop CS6-om is.
2015. aug. 17. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok egy képszerkesztő mester, én a GIMP beépített színátmenet eszközét javasolnám. Azzal viszonylag egyszerű dolgozni.
2015. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gimp-ben ott a színátmenet eszköz hogy egyszerűbbet ne mondjak.
2015. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, és elnézést ha valakinek fájdalmat okoztam a kérdéssel, sajnos nem születhet az ember profinak.
2015. aug. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!