Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot, ami...

Noresz97 kérdése:

Tudtok olyan programot, ami visszaállítja a gépet hónapokkal ezelőttire?

Figyelt kérdés
A sima rendszer-visszaállítás csak pár nappal ezelőtti állapotba tudja csak visszarakni.

2015. aug. 19. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
újratelepíted a windows-t és megvan oldva
2015. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi alapján állítsa vissza a rendszert, honnan tudja egy program az akkori állapotot a semmiből, ráadásul utólag feltelepítve és visszamenőleg? Ha valami van erre, az a rendszer-visszaállítás ami folyamatosan ment és nem törli más program sem a régieket, ha úgy van beállítva.
2015. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs újra telepíteni!

Arra gondoltam, hogy olyan nincs-e, ami kb. 3 hónappal ezelőttire rakná vissza a gépemet?

2015. aug. 19. 21:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Most is megnéztem a rendszer-visszaállítást és csak tegnapra tudja visszarakni.
2015. aug. 19. 21:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha a rendszer nem tárol elmentett információkat arról, hogy milyen programokat és beállításokat használt 3 hónapja, akkor neked egy program nem fogja tudni mi alapján és mire visszaállítani a rendszert.


Nem tudom milyen hasonlatot értesz meg jobban: ha valaki megkérdezi hogy mit csináltál 2005.12.1-én 18 órakor, valószínűleg nem fogod tudni neki megmondani. De ha minden nap leírod hogy mit csináltál 18 órakor, és a listából megkeresed a dátumot, akkor vissza tudod idézni azt az esetet mert el volt mentve és tárolva valahol. A számítógép is ilyen, ha nem lett elmentve hogy milyen volt a rendszer 3 hónapja, neked nem fogja tudni semmi megmondani, főleg nem visszaállítani. Ha nem történt külön direkt rendszerállapot-mentés valamilyen adathordozóra, és a rendszervisszaállítás sem ajánlja fel, azaz nincs ilyen mentés, akkor nem lesz megoldható.

2015. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A windowsban alapból van visszaállítás korábbi időpontra funkció. A naptárból kiválasztod hogy mikorra akarod visszaállítani.
2015. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Más lehetőséged nincs, csak a windowsos. Mindig csinálj rendszer visszaállítási pontokat legközelebb, amikor úgy érzed hogy elég stabil a gép.
2015. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De mi az ok ami miatt vissza akarod állítani? Valami nem működik? Az is megoldhatja a problémát ha csinálsz egy új felhasználói fiókot, ott tiszta lappal indul általában a rendszer.
2015. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Egy Fluxuskondenzátor, vagy Luke Skywalker luxuskompenzáló

Konzervzápor. :)

2015. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az egész kb 3 hónapja volt, mikor egy pc játékhoz letöltöttem egy magyarítást ami végül nem működött és újra kellett telepítenem emiatt a játékot.

A játék elindult miután újra telepítettem de a magyarítás bent maradt a programok telepítése és törlése menüben és egyszerűen nem tudtam letörölni mert ezt írta ki amikor töröltem volna: "A művelet csak az éppen telepített termékek esetén érvényes." Eltelt kb. 3 hét és meguntam, kiszedtem úgy, hogy a ccleanerben a bejegyzés törlése menü pontra kattintottam ami nem törli a teljes programot.Ezt akarnám visszaállítani és rendesen letörölni mert a revo uninstaller el tudja rendesen távolítani.

2015. aug. 20. 02:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!