Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux mint alól mivel lehet...

Linux mint alól mivel lehet létrehozni boot pendrive-ot?

Figyelt kérdés
Volt 2 Winchesterem. Az egyiken volt Windows XP, a másikra feltelepítettem a Linuxot. A Win lemezen beállt a kék halál. Szeretnék arra is egy másik Linuxot telepíteni, mert az internet még mindig akad, és a Zorin OS-t olvastam, hogy kevés mem. igényű, szeretném tesztelni. Megírtam a pendrive-ot a lemezkép íróval, de nem bootol. A mikor Windowsból írtam meg ugyanazt, indult simán a Linux telepítő, de már nem megy a Win. Hogyan lehet Linuxból pendive-ot bootolhatóvá írni, mert csupa Windowsos programot ismerek csak, mint az Unetbooting. Kérlek segítsetek!

#linux #pendrive #bootolás #telepítő #lemezkép író #Unetbooting
2015. aug. 20. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Linux alatt indítható pendrive, egy rémálom. Sajnos ez van.
2015. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 tabaki ***** válasza:
#11: ??? Kissé kifejtetlen maradt a véleményed, mellesleg az én tapasztalataimmal nincs is összhangban.
2015. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tom Benko ***** válasza:
@11: Ő... Nem.
2015. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!