Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok normális vírusítót...

Ajánlanátok normális vírusítót, amit rátehetek ha hoznak hozzám szerelni gépet?

Figyelt kérdés

Én itthon Smart Securytit használok, de ez pénzes, ezt nemfogom felteni az tuti.

Ajánlanátok vmi jót, ami normálisan teszi a dolgát, és tényleg véd, de nemisnagyon fogja a gépeket?

pl: Avast, AVG


Köszöntem


2015. aug. 20. 19:10
 1/8 A kérdező kommentje:
* Meg egy zenelejátszót is. Köszönöm
2015. aug. 20. 19:12
 2/8 anonim ***** válasza:

Antivírus: Avira Free

Zenelejátszó: foobar2000

2015. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Windows 8 és 10 esetében az alapból a gépen megtalálható Defender gond nélkül végzi a dolgát, régebbi Windows verziókhoz, mint ahogy te is írtad, AVG vagy Avast. Lényegében mindegy, ingyeneseknek hasonló tudásuk van, de nekem egyikkel sem volt még problémám régebben.

Zenelejátszót meg nem bonyolítanám túl; Windows Media Player

2015. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. MSE re énis gondoltam mmár, zenelejátszónak, pedig vagy WMP vagy VLC.


Bár én amit használok gépeimen, az zenére a Winamp, legutcsó kiadása, vírusírtónak meg a fentebb írt Smart security

2015. aug. 20. 19:54
 5/8 belapus ***** válasza:

Ha a felhasználó magyar nyelvű AV-t szeretne:

- Avast,

- AVG,

- Comodo - van tűzfalas verziója is,

- Panda Cloud.

Az MSE a Windows 8-tól már része a Defendernek.

Amennyiben nem fontos a nyelv:

- 360 Internet Security,

- Ad-Aware Free Antivirus+ ( magyar nyelv ? ),

- Bitdefender - még a beállításokkal sem kell foglalkozni.

2015. aug. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm szépen!


Kicsit OFF: Windows Me (Milleniumhoz) jelentek meg Service Packok? Ha igen Hol tudom leszedni, mert kellene.

Köszöntem mégegyszer!

2015. aug. 21. 13:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel a Windows már nem támogatja ezt a verziót, ezért hivatalos helyről már nem tudod leszedni. Ha beírod Google-be hogy Windows Me service pack, kiad néhány oldalt, ahonnan saját felelősségedre letölthetsz mások által feltöltött packokat. Döntsd el hogy ez neked megfelel-e, vagy nem.
2015. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hátsz, nemigazán. Inkább gyárit ha találnék, az jobb lenne. De pacsoltak nem bejövösek.
2015. aug. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!