Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok 5k körül normális...

Ajánlanátok 5k körül normális routert?

Figyelt kérdés

Átmenetileg lessz ez csak.

TP-Link előnyben, thx.


2015. aug. 6. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
TP-LINK TL-WR841N
2015. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nemtűnik rossznak, esetleg tapasztalatod is van?

Köszönöm.

2015. aug. 6. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont ezzel nincs de a kisebb modellje van nekem is ami egy antennás és 150-es. Nincs vele gond.
2015. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor okés, köszönöm. Csak átmenetileg lesz, mert ezt majd váltja egy WDR4300 csakmost kell, és ennyi lovém van rá, 5-6k.


Nemakarok uj kérdést:

Később ha ez cserélve lessz a fentebb említett modelre, akkor ezt lehetne használni egyfajta repeaterként? A wifi tovább vitelére, utp-n keresztűl, és ugyannanak elnevezni mint a másik routert?

2015. aug. 6. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Régen próbáltam én is ilyet és azt hiszem sikerült utp-n keresztül a továbbítás.

Bár nem hiszem hogy a 4300-at szükséges lenne továbbítani mert három antenna elég nagy hatótávval rendelkezik.

2015. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen abban egyetértek, csak hogy mégse porosodjon majd csak a sarokban a 5k-s routerem. A falak viszont viszonylag vastagak, így lehet elér ház végéig is de nemtudom biztosra mondani.
2015. aug. 6. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!